Skogbrukslederen er din skogfaglige rådgiver og organiserer alt fra planting til hogst. Velg kommunen hvor du har skogeiendom for å finne din lokale skogbruksleder. Trykk enten på kartet, eller bruk søkefunksjonen under.

Din posisjon:


Voss

Pierre Arnaud

Volda

Kjell Magne Åshamar

Vinje

Jan Andersen

Vindafjord

AT Skog logo trær logo
Eivind Lien
Njål Søndenå

Vik

Olav Bremer

Vennesla

Anders Aabel

Vegårshei

Trond Saga

Valle

Espen Myhre

Vaksdal

Utsira

Torger Frøyland

Ulvik

Pierre Arnaud

Ullensvang

Pierre Arnaud

Tysvær

Njål Søndenå

Tysnes

Per Egil Juel

Tvedestrand

Grunde Bjorvatten

Tokke

Jan Andersen

Tinn

Arnfinn Haave

Time

Torger Frøyland

Sveio

Per Egil Juel

Sunnfjord

Terese Tenden

Suldal

Njål Søndenå

Stryn

Kjell Magne Åshamar

Strand

Torger Frøyland

Stord

Per Egil Juel

Stavanger

Torger Frøyland

Stad

Kjell Magne Åshamar

Solund

Terese Tenden

Sola

Torger Frøyland

Sokndal

Torger Frøyland

Sogndal

Olav Bremer

Skien

Sondre Tobias Steen

Sirdal

Eivind Kvinlaug

Seljord

Jan Andersen

Sauda

Njål Søndenå

Sandnes

Torger Frøyland

Samnanger

Sigve Andreas Hopland

Risør

Grunde Bjorvatten

Randaberg

Torger Frøyland

Porsgrunn

Sondre Tobias Steen

Øygarden

Sigve Andreas Hopland

Osterøy

Sigve Andreas Hopland

Notodden

Arnfinn Haave
Morten Hedegart

Nome

Pål Gunnar Flaa

Nissedal

Olav Inge Nordbø

Modalen

Midt-Telemark

Pål Gunnar Flaa

Masfjorden

Lyngdal

Arild Omestad
Eivind Kvinlaug

Luster

Olav Bremer

Lund

Torger Frøyland

Lindesnes

Terje Birkeland

Lillesand

Anders Aabel

Lærdal

Olav Bremer

Kvitsøy

Torger Frøyland

Kviteseid

Jan Andersen
Olav Inge Nordbø

Kvinnherad

Per Egil Juel

Kvinesdal

Eivind Kvinlaug

Kvam

Sigve Andreas Hopland

Kristiansand

Anders Aabel
Arild Omestad

Kragerø

Marius Sannes

Klepp

Torger Frøyland

Kinn

Terese Tenden
Kjell Magne Åshamar

Karmøy

Torger Frøyland

Iveland

Kjetil Aamlid

Hyllestad

Terese Tenden

Høyanger

Terese Tenden

Hjelmeland

Torger Frøyland

Hjartdal

Morten Hedegart

Hægebostad

Eivind Kvinlaug

Haugesund

Njål Søndenå

Torger Frøyland

Gulen

Terese Tenden

Grimstad

Olav Mjåland

Gloppen

Kjell Magne Åshamar

Gjesdal

Torger Frøyland

Gjerstad

Grunde Bjorvatten

Fyresdal

Olav Inge Nordbø

Froland

Olav Mjåland

Flekkefjord

Eivind Kvinlaug

Fjaler

Terese Tenden

Fitjar

Per Egil Juel

Fedje

Farsund

Eivind Kvinlaug

Evje og Hornnes

Espen Myhre

Etne

AT Skog logo trær logo
Eivind Lien
Njål Søndenå

Eigersund

Torger Frøyland

Eidfjord

Pierre Arnaud

Drangedal

Marius Sannes

Bykle

Espen Myhre

Bygland

Espen Myhre

Bremanger

Kjell Magne Åshamar

Bømlo

Per Egil Juel

Bokn

Torger Frøyland

Bjørnafjorden

Sigve Andreas Hopland

Bjerkreim

Torger Frøyland

Birkenes

Kjetil Aamlid

Bergen

Bamble

Sondre Tobias Steen

Austrheim

Austevoll

Sigve Andreas Hopland

Aurland

Olav Bremer

Askvoll

Terese Tenden

Askøy

Sigve Andreas Hopland

Åseral

Arild Omestad

Arendal

Grunde Bjorvatten

Årdal

Olav Bremer

Åmli

Trond Saga

Alver